pondělí 29. března 2010

Pražský půlmaraton + Českobrodská pečeť

V sobotu jsme se v hojném počtu zúčastnili Pražského půlmaratonu a jak jsme dopadli?

Martin v nejrychlejším čase (1:34:53), Předseda (1:35:01) a Pokladník (1:38:55) předběhli s dostatečným náskokem celebritu Pavla Nedvěda. Rovněž ostatní členové Pavla prohnali, ale prozatím byl ještě nad jejich síly: Milan 1:58:25 a Bossi 2:01:06. Všechny časy výše uváděné jsou hrubé.

Fotodokumentaci z běhu se bohužel nepodařilo zajistit s výjimkou předstartovní fotografie.

Ještě pro doplnění výsledky z desítky v Českém Brodě:
Předseda - 42:52,
Pokladník - 43:55.

středa 24. března 2010

V první jarní den bylo sice teplo, ale jezero dosud pokrýval led.Členové se proto rozhodli neriskovat a vyslat jako pokusného králíka nejmaldšího a nejodvážnějšího člena výpravy. Poté, co se J.J. statečně ponořil, odvážili se i ostatní a vylámali si v ledu prostor pro koupel.

středa 17. března 2010

Ještě něco k Pečecké desítce

Přikládám ještě pár fotek z nedělního běhu.

Skončil jsem sice jako poslední v rámci oddílové soutěže, ale za to se na mě usmálo štěstí při tombole, kdy jsem ( podotýkám, že na svůj lístek :), a ne na ty darované) vyhrál hodnotnou cenu - překližkovou krabici s několika čaji (původně jich tam bylo asi víc :)

Na další společnou desítku se těší

Marmota

Předseda ještě v civilním...
Nešťastný Předseda - má pouze náhradní číslo

Startér a vítěz prvního ročníku Pečecké desítky (běh Vítězného února) z r. 1980 - Fanda Vrba

( a současně životní druh mé bývalé ženy:)
Nejmladší z nás - Wojta

neděle 14. března 2010

Pečecká desítka

Včera se členové a příznivci sportovního klubu K.O.Poděbrady zúčastnili prvního letošního běžeckého závodu - Pečecké desítky. Počasí nebylo pro běh ideální, stále ještě zimní teploty kolem bodu mrazu a hlavně zákeřný vítr. Po Pečkách se navíc pohybovaly podivné šestinohé nestvůry (viz 3. foto).

I přes nepřízeň počasí se všem podařilo dosáhnout velice solidních výsledků. V rámci klubové soutěže v kategorii M39 se na prvním místě umístil Martin (42:33) a na fantastickém druhém místě Bossi, překvapení závodu. Bossi ještě několik dní před závodem váhal s účastí (obával se výsledku), ale nakonec zaběhl velmi slušný čas 51:10 .

V kategorii M49 nenašel soupeře Pokladník a s přehledem zvítězil, na druhém místě skončil Předseda, třetí Milan a na stále ještě slušném čtvrtém místě Marmota. V žákovské kategorii našeho klubu zvítězil Vojta.

Jak vidíte na fotografiích v cíli, všichni jsme si závod užili. Radoval se i Pepin, který vyhrál sázku s Pokladníkem.

Příští týden v neděli 21.3.2010 se běží desítka v Českém Brodě. Všem vřele doporučuji, zhruba poloviny trasy je v lese, kde nebude foukat. Ideální příprava na Pražský půlmaratón. Dejte mi prosím vědět, jestli se někdo zúčastníte.

čtvrtek 11. března 2010

Pečecká 10

V sobotu se běží první letošní závod, kterého se zúčastní členové našeho klubu. Účast by měla být velice solidní a doufám, že slušné budou i naše výkony. V Pečkách běžecká sezóna teprve začíná a další akce budou následovat.